Menü
İletişim Dilek Listesi Arama

Protefix Aktif Temizleyici

Medical devices
İstek listeme ekle
Protefix Aktif Temizleyici
  • Yiyecek artıklarını, kahve, çay ve nikotini temizlemeye yardımcı olur
  • Koku giderici bir etkiye sahiptir
  • 15 dakika içinde dezenfeksiyon
Sadece ECZANELERDE.
Sadece ECZANELERDE.
İstek listeme ekle

Protefix® Aktif Temizleyici antibakteriyel etkiye sahiptir, plak ve bakterilerin% 99,99'unu temizler.

Yapıştırıcı kalıntılarını, diş fırçası ve diş macunuyla temizlenin yanı sıra Aktif-Oksijen içeren Protefix® Aktif-Temizleyici senelerdir uygun bir yardımcıdır.

 

Ek olarak, Protefix Aktif Temizleyici Tabletler koku giderici özelliklere sahiptir ve gün boyu temizlik ve tazelik sağlar.

Uygulama & Bileşim
Bileşim:

Potasyum Karoat, Sodyum Bikarbonat, Sodyum Karbonat, Sitrik Asit, Sorbitol, VP / VA Kopolimer, Sodyum Lauril Sülfat, Sodyum Lauril Sülfoasetat, Aroma, CI 73015

Uygulama:

Dosaj ve Kullanım

1 tableti bir bardak ılık suya (100-200 ml, 35 °C) atınız, hemen ardından diş protezinizi ya da diş telinizi tamamı solüsyonun içinde kalacak şekilde bardağa koyunuz. Hijyenik temizlik ve ferahlık etkisi 3 dakika içinde etkisini gösterir, 15 dakika içinde dezenfekte eder. Temizleme gece boyunca da devam edebilir. İşlem sonrası kullanmadan önce diş protezinizi iyice durulayınız.

Please note the following important advice:

Ağız dışında kullanınız. Göze temasından kaçınınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Eğer yanlışlıkla tableti yutarsanız, hemen doktora görününüz. Serin ve kuru ortamlarda saklayınız. 25 ° C'nin üzerinde saklamayınız.