Menü
İletişim Dilek Listesi Arama
Protefix® Ar&Ge

Protefix® Ar&Ge

Tıbbın geliştiği ve sosyal durumların iyileştiği tüm ülke ve kültürlerde özellikle diş sağlığı, profilaksi (hastalıklardan korunma) ve takma dişler alanında ciddi ilerlemeler gözlenmektedir.

Queisser Farma şirketi diş protezi sağlığı ve bakımı alanında 50 yılı aşkın bir tecrübeye ve geleneğe sahiptir. Protefix ürün serisinin geliştirilmesiyle Queisser firması zorlu çene koşulları için de uygun olan ve diş protezinin üst çenede ve alt çenede en iyi şekilde oturmasına yardımcı olmaya yarayan yapıştırma ürününü geliştirmiş oldu. Bunun için firmamız bünyesinde yer alan Protefix araştırma ekibi uzun yıllardır ve sayısız ürün üzerinde çalışmıştır. Ürünlerimiz bu nedenle diş hekimliklerince kullanılmakta ve hastalarına da önerilmektedir.

Yapıştırma ürünleri arasındaki takma dişlerin yapıştırılması için kullanılan en önemli klasik ürünler Protefix yapıştırma tozu ve yapıştırma kremidir. Burada dört çeşit seçenek sunulmaktadır: Protefix çok güçlü yapıştırma kremi, Protefix nötr yapıştırma kremi, Protefix Aloe Vera’lı yapıştırma kremi ve Protefix taze yapıştırma kremi. Dört ürünün de eşsiz bir ortak özelliği vardır; Protefix ıslak yapışma gücü.


Alman piyasasında Queisser Pharma ürün yelpazesi yapıştırma tamponları konusunda rakipsizdir. Bu yumuşak Protefix yapıştırma tamponları protezi alttan besler ve örneğin zor çene koşullarında ve geçiş protezlerinde baş gösteren baskı sonucu gelişen ağrıların ve baskı yapan noktaların engellenmesine yardımcı olur.

Patentli Protefix yara ve koruma jelinin iltihabı durdurucu ve ağrıyı dindirici etkisi bilimsel araştırmalar kapsamında kanıtlanmıştır. Burada Queisser protefix Araştırmasının hedefe odaklı oryantasyonu kendini göstermektedir: yenilikçi Queisser ürün gelişimi için net ve açık müşteri oryantasyonu.

Bunun için ürünlerimizin kullanıcılarıyla daima yakın temastayız. Çünkü ancak onlar ürünlerimizin kalitesini değerlendirebilirler.